wtorek, 8 stycznia 2019

Czwarte urodziny bloga!Styczeń jest miesiącem podsumowań oraz postanowień noworocznych. Jednakże u mnie jest to również chwila na świętowanie! Otóż cztery lata temu pojawił się pierwszy post na blogu! Kiedy myślę o tym, co działo się przez te wszystkie miesiąca, czuje się niewyobrażalnie bogata. Tak, bogata w doświadczenia. Udało mi się poznać ludzi, którzy tak jak ja kochają czytać. I nie ważne jest co. Ważne jak wiele możemy sobie dać nawzajem. Własnie taka dawkę wiedzy otrzymałam od Was. Czytelników, twórców blogów, prowadzących fanpage oraz komentatorów wszelakich. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam Was wszystkich poznać!

Chciałabym również podziękować Wszystkim, którzy mnie wspierali przez ten czas i pomagali rozwijać. Wspaniałe kobiety Blogerki oraz Wydawnictwa. Dziękuję za zaufanie!

Zastanawiałam się nad wprowadzeniem pewnych zmian. Zapewne przez kilka kolejnych postów będę nieco eksperymentować. Pracuję nad nowymi grafikami prosto spod mojej ręki i kredek. Również zastanawiam się nad wprowadzeniem nowego działu z filmami/serialami. Może nie oglądam ich tyle, co czytam książek, ale zawsze coś się dobrego (lub nie) znajdzie.

Poza tym czytając zeszłoroczny post okazało się, iż założyłam Instagram, a Twitter jakoś też się kręci. Natomiast w tym roku zastanawiam się nad przejściem na WordPress. Brakuje mi możliwości zmiany czcionki, dodawania z mniejszym oporem obrazków, czy po prostu innym szablonem. I chociaż jestem zielona w te klocki, to mogę się nad tym zastanawiać, prawda? W końcu nie muszę przechodzić na własną domenę. A archiwizowanie, przenoszenie i inne podstawowe czynności wymagane przy tak wielkiej zmianie, zawsze można jakoś zrealizować. W końcu byłabym nie pierwsza i nie ostatnia!Pozostało mi tylko hucznie rozpocząć piąty rok i jak na starszaka rozpocząć kolejną przygodę z blogowaniem! Mam nadzieję, że nadal będziecie mi towarzyszyć w tej jakże pięknej podróży :)

5 komentarzy:

 1. Gratuluję tak dużego stażu. Życzę wielu nowych inspiracji w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana życzę Ci wielu kolejnych takich urodzin. A blogowanie niech przynosi Ci wiele satysfakcji i zadowolenia, bo to najważniejsze. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! Też życzę Ci jeszcze wielu takich urodzin i wielu sukcesów i satysfakcji z blogowania. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ❤ ja to nawet nie wiem ile ja będę obchodziła w tym roku 🙈

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. Życze kolejnych lat blogowania :)

  OdpowiedzUsuń

Witaj przybyszu! Skoro już tutaj dotarłeś będę rada, jeśli pozostawisz po sobie ślad. Dziękuję za przeczytanie kawałka mej książkowej rzeczywistości. Mam nadzieję, że los ponownie kiedyś Cię tu przyśle. Za każdy komentarz serdecznie dziękuję. Na pewno się odwdzięczę!