Kontakt & Współpraca & o mnie
W wolnym czasie czytam, ale kiedy mam kaca książkowego poświęcam się rysowaniu, pisaniu oraz nauce angielskiego i japońskiego. Specyficzna, ale sympatyczna. Tylko trzeba chcieć mnie poznać. Jednym ze sposobów jest zawitanie na blog. Zapraszam i dziękuję za każdy odzew. Dobrego czytania!

Blog istnieje już cztery lata z czego jestem bardzo dumna. Głównym moim zamiarem założenia było recenzowanie książek, które aktualnie czytałam. Teraz staram się również promować polską literaturę i autorów. Niedawno powiększyłam moje cele o promowanie książek klasyków. Małymi kroczkami do przodu dzięki możliwości wspaniałym Wydawnictwom, bibliotekarkom oraz zamiłowaniu do książek.

Aktualnie na blogu są dwa cykle:


Dobre bo Polskie
To pierwszy cykl, który zagościł na blogu. Ma on na celu promowanie książek polskich pisarzy. Jestem dumna z bycia Polką i chciałabym aby nasi rodacy znali oraz czytali nasze powieści. Sądzę, że to bardzo ważne. Jak powiadają "Cudze chwalicie, a swoje nie znacie." Dlatego też czas byśmy odkryli świat polskich powieści.

Dobre bo klasyczne

Głównym celem jest promowanie powieści klasycznych oraz tych gdzie fabuła dzieje się przed XXI wiekiem. Chciałabym aby czytelnicy na nowo poznali dzieła takich pisarzy jak: siostry Bronte, Austen, Dostojewski, Prus, Dumas, czy Gaskell, a także Melikan, Mitchell, Kochman, Donati.  Ww. literatura jest bardzo interesująca jeśli tylko damy jej szansę wciągnąć się w zamierzchłe czasy. W recenzjach próbuję przekazać to, co według mnie jest najważniejsze w książce. Staram się być uczciwa i sprawiedliwa w ocenianiu oraz kierować się przeżyciami jakie doznałam w trakcie czytania.


Najbardziej lubię: fantasy, powieści o tematyce japońskiej, przygodowe. Jestem otwarta na obyczajówki, czy kryminały, które ostatnimi czasy bardzo polubiłam.


Jestem otwarta na współpracę rożnego typu: recenzje książek, konkursy dla czytelników, inne. Współpraca może być jednorazowa lub długoterminowa.

RMożecie mnie  również znaleźć na: Twitterze, Goodreads oraz Instagramie.

Zainteresowanych proszę o kontakt na: recenzjeladydevi@gmail.com


Lista Wydawnictw

Papierowy Księżyc
Wydawnictwo MG
Wydawnictwo Znak
Między słowami
Znak literanova
Wydawnictwo Novae Res
Wydawnictwo Jaguar
Wydawnictwo Literackie
Wydawnictwo Uroboros