niedziela, 1 września 2019

Co w trawie piszczy #7

Idealna okazja na grupowe zaprezentowanie nowości! Tym razem kurierzy dostarczyli trzy wielkie paczki pełne niespodzianek. W środku kartonowych przesyłek znalazły się tytuły zapewne Wam znane, lecz również tajemnicze. Rozpakowywanie tych cudności było wspaniałą zabawą! Dlatego zapraszam Was na moją książkową trawę, czyli co pojawi się w ciągu najbliższych tygodni!Tym razem pojawi się sporo niecodziennych historii. Nadal będzie wiele fantastycznych powieści pełnych akcji, lecz również nieco spokojniejsi bohaterowie zawitają na blog. Też nieco bardziej kolorowi, ekscentryczni i z dalekich krain. Tak, ta banda dopiero da popalić!


Tak prezentuje się wielka przygoda wśród niecodziennych postaci. To zdecydowanie kobiety jako bohaterki zdobyły szczyt wieży! Nie martwcie się! Twardziele również się odnajdą! Znacie te panie? Nieco niebezpieczne, może irytujące, albo nawet dające się polubić. Na szczęście pierwsze koty (mam już) za płoty! W końcu pierwszy rok jest najtrudniejszy. Fantastyczne przygody mogą być niebezpieczne, ale za oknem niedługo pojawi się więcej burz  niż słońca. Będzie jesienne czytanko!


Jak już wspomniałam powyżej, na blogu ponownie zawitają mangi! Tym razem będzie to Noragami oraz Dragon Ball. Zgaduje, iż wiele osób zna choćby z widzenia tych japońskich przyjaciół! Bóg dresiarz i przesympatyczny Saiyanin. Przygodę czas rozpocząć! 


Na koniec prezentuję małą klasyczną perełkę, której podróż rozpoczęła się w pewnych ruinach. Hmm czyżby bohaterka próbowała podnieść to, co utracone? Jak sam tytuł wskazuje, dwa bieguny są tak odległe i tak różne... czy bohaterowie odnajdą wspólny język? Cóż, tego dowiecie się już w kolejnym poście!Który tytuł Was zainteresował?
 Może czytaliście jedną z powyższych pozycji?
Dajcie znać w komentarzu!

7 komentarzy:

Witaj przybyszu! Skoro już tutaj dotarłeś będę rada, jeśli pozostawisz po sobie ślad. Dziękuję za przeczytanie kawałka mej książkowej rzeczywistości. Mam nadzieję, że los ponownie kiedyś Cię tu przyśle. Za każdy komentarz serdecznie dziękuję. Na pewno się odwdzięczę!